הבלוג

המקום שלכם לגלות את סודות האסתטיקה

הזרקות

ההבדלים בין מותגי חומצה היאלורונית

אם אתם מתלבטים לגבי הליך אסתטי וטיפולי הזרקות, חשוב שתכירו את המותגים השונים הקיימים בשוק.
הבנת ההבדלים בין המותגים היא המפתח לבחירת האפשרות המתאימה ביותר למטרות קוסמטיות ספציפיות ובחירה בקליניקה הטובה ביותר לביצוע הטיפולים.

קרא עוד »
הזרקות

בוטוקס: טיפול חדשני למיגרנה

בוטוקס – לא מה שחשבתם! יעיל גם לטיפולים ב… מיגרנה
בוטוקס מוכר בעיקר בגלל היתרונות הקוסמטיים שלו בהחלקת קמטים והצערת העור. עם זאת, לא הרבה יודעים כי לבוטוקס יש שימוש נוסף, בעל השפעה משמעותית, בטיפול במיגרנות כרוניות.

קרא עוד »
ניתוחים

בחירת רופא לניתוח אף

איך לבחור את הרופא הנכון עבורך לניתוח אף?
ניתוח אף, הוא אחד ההליכים הקוסמטיים השכיחים, אך גם המורכבים ביותר. האף הוא האיבר הבולט ביותר בפנים והניתוח דורש רמה גבוהה של מיומנות ודיוק.

קרא עוד »
ניתוחים

ההיבטים הרגשיים של ניתוחים קוסמטיים: לא תאמינו איזה הבדל

ניתוחים אסתטיים, שפעם היו רק אמצעי לשיפור המראה הפיזי, התפתחו לכלים רבי עוצמה לשיפור ההערכה העצמית והבריאות הרגשית של המטופלים. השינוי הזה מדגיש את הקשר האינטימי בין איך שאנחנו נראים לבין איך שאנחנו מרגישים לגבי עצמנו. לכן, אם אתם שוקלים ניתוח פלסטי ומתלבטים גם לגבי ההשפעה הפסיכולוגית שלו, המשיכו לקרוא ותגלו כל מה שצריך לדעת על הקשר בין שינוי המראה החיצוני לבין חיזוק ההערכה העצמית והרווחה הרגשית.

קרא עוד »
הזרקות

טיפולי הזרקות – תובנות והמלצות מומחים

לו את עולם טיפולי ההזרקות החדשניים ברפואה אסתטית. מחומצה היאלורונית ועד בוטוקס, טיפולים אלה מציעים פתרונות אישיים ולא פולשניים למראה מחודש. למדו על יתרונותיהם הרגשיים והפיזיים, חומרים מומלצים על ידי מומחים, וההצעות הייחודיות בקליניקה של ד"ר יצחק דנו

קרא עוד »
איך נוכל לעזור?