הרופאים שלנו.

ד"ר יצחק דנו

ד"ר יצחק דנו, הנו מומחה אף-אוזן-גרון ופלסטיקה של הפנים מהמובילים בארץ.

ד"ר דנו סיים את לימודיו בבית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים, לאחר מכן התמחה בתחום אא"ג, המשיך לתת-התמחות בכירורגיה פלסטית וכן עבר מספר השתלמויות בבריטניה ובארצות הברית.

לדוקטור דנו מעל 30 שנות ניסיון בכירורגיה פלסטית בכלל ובניתוחי אף מורכבים בפרט, הוא הכשיר וממשיך להכשיר גם כיום מומחים רבים גם בתחום אא"ג וגם בתחום הכירורגיה הפלסטית ומספק יעוץ לבעיות ניתוחיות מורכבות בארץ ובחו"ל.

בנוסף להיותו מומחה לניתוחי אף רפואיים ופלסטיים, ד"ר דנו מתמחה בטיפולי פנים אסתטיים המשלבים הזרקת חומרי מילוי כמו בוטוקס וחומצה היאלורונית.

ד״ר ירדן דור

שמי ד״ר ירדן, נעים להכיר. מתמחה ברפואה דחופה בבית החולים איכילוב. את לימודיי סיימתי בקלוז׳ נאפוקה שברומניה, חזרתי לישראל והתחלתי סטאז׳ בבית החולים ״איכילוב״ ע״ש סוראסקי בתל אביב עיר הולדתי.

בעיני היופי הוא בראש ובראשונה פנימי, וחלק גדול מההצלחה של טיפולי האסתטיקה מתחיל בלאהוב את עצמנו. השילוב בין יופי פנימי לחיצוני הוא המפתח.

האפשרויות הן בלתי מוגבלות, ולכבוד הוא לי להיות חלק מהמסע שלכם למראה שלם יותר.

מצפה לראותכם!

ד"ר דניאל הררי

בוגרת ביה"ס לרפואה של אוניברסיטת בן גוריון ותואר שני במנהל מערכות בריאות באוניברסיטת בר אילן. מומחית ברפואת משפחה ומנהלת מרפאה בקופ"ח.

מיד התעניינתי בעולם האסתטיקה ואני שמחה להצטרף אל משפחת דנו אסתטיקס אחרי שביצעתי השתלמויות במגוון תחומים. אני מזמינה אותך לפגישה איתי, שבה נבחר יחד את הטיפול שהכי יתאים עבורך

מהתקשורת

רשתות חברתיות

תמונות

טיפול מקצועי ואיכותי על ידי רופא מומחה. לקבלת שיחת ייעוץ השאירו פרטים

איך נוכל לעזור?